شبکه یکپارچه رسانما چیست؟

نوشته شده توسط Super User on . Posted in Uncategorisedمقدمه


امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی های نو در دنیا و همچنین ایجاد بستر رقابتی در عرصه عرضه و تقاضای محصولات و خدمات گوناگون ، لزوم معرفی و اطلاع رسانی و به تبع آن کسب سهم بیشتری از بازار ، به یکی از نیازهای اساسی برای صاحبان کالا ، مشاغل و خدمات تبدیل گشته است.
صنعت تبلیغات یکی از واژه هایی است که تمامی افرادیکه به نحوی عرضه کننده کالا و خدماتی می باشند ، کم و بیش با آن آشنایی داشته و بعضا استفاده از آن را جزو اولویت های کاری خود می دانند .چه بسا هر مرکز خدماتی و یا تولیدی حداقل استفاده ای که از صنعت تبلیغات داشته است نصب تابلوی معرفی مرکز و یا  شرکت خود بوده است.
میزان استفاده از صنعت تبلیغات براساس میزان اهمیتی که افراد گوناگون برای آن قائل هستند در افراد مختلف متغیر است  . بدیهی است در این ماراتن رقابتی ، آن کسی بیشترین سهم را از بازار نصیب خود خواهد کرد که به صنعت تبلیغات بیشتر اهمیت می دهد.
از بدو پیدایش صنعت تبلیغات ابزارها و روش های گوناگونی مورد استفاده قرار گرفته است که نهایتا با تلفیق هنر و تکنولوژی شاهد بروز تبلیغات بسیار خلاق و زیبای گرافیکی  و صوتی – تصویری هستیم . هرچه بیشتر به سمت استفاده از ابزتار مدرن و زیبای تبلیغات می رویم استفاده از آن برای عموم متقاضیان محدود شده و گسترش آن همواره با مشکلات جدی و بازدارنده روبرو می شود.
یکی از مشکلات اصلی در صنعت تبلیغات ، ‌هزینه های بسیار سنگین در این حوزه بوده است بطوریکه در بسیاری از موارد صاحبان کالا و مشاغل را به ناچار به عدم استفاده از آن مجبور ساخته است . حل شدن این مشکل بزرگ و کاهش محسوس هزینه های مربوط به انجام تبلیغات یکی از آمال فعالان این صنعت و همچنین متقاضیان استفاده از آن بوده است ولی تا به امروز این مهم محقق نگردیده است.


چرا شبکه یکپارچه رسانما ؟

هدف از ابداع و اختراع راه کار شبکه یکپارچه ، ایجاد بستری مناسب و یکپارچه برای پخش تبلیغات صوتی تصویری، تجاری و غیرتجاری  در مقیاس شهری و برون شهری می باشد . جهت درک بهتر کاربرد و لزوم استفاده از شبکه یکپارچه رسانما با ما همراه باشید .

فرض کنید شما به عنوان یک شرکت تبلیغاتی تمایل دارید سفارش هایی را که از طرف صاحبان مشاغل دریافت می کنید در معرض نمایش عموم بگذارید . ابزار هایی که می توانید استفاده کنید عبارتند از تلویزیون های شهری ، بیلبوردها و...

شما در استفاده از هر کدام از این ابزارها محدودیت ها و مشکلات بسیاری را خواهید داشت . نخستین سدی که در برابر شما قرار دارد اخذ مجوز از شهرداری منطقه جهت  نصب پایه بیلبورد و یا نصب تلویزیون شهری می باشد طبیعتاً پس از طی مراحل طولانی اگر موفق به کسب مجوز این مهم شوید می بایست مبالغ هنگفتی را به عنوان عوارض و اجاره محل به شهرداری بپردازید ، ناگزیر شما نیز برای اینکه فعالیت شما صرفه اقتصادی داشته باشد می بایست قیمت اجاره فضاهای تبلیغاتی خود را برای مشتریان بالا ببرید  طبیعتاً این امر موجب گرانی انجام تبلیغات برای صاحبان کالا و مشاغل خواهد شد و افراد کمتری  قادر به استفاده از آن خواهند بود . مشکل و معضل بعدی که گریبانگیر شرکت های تبلیغاتی است محدودیت در تعداد بیلبوردها و تلویزیون های شهری می باشد به طوری که اگر در منطقه یا شهری فردی بخواهد محصولات خود را به معرض نمایش بگذارد طبیعتاً نمی تواند از همه ی ظرفیت های تبلیغاتی استفاده کند بخاطر اینکه اولاً هزینه های بسیار بالایی را باید پرداخت کند ثانیاً به دلیل محدودیت در  فضاهای تبلیغاتی تجاری این امکان وجود ندارد تا فراوانی محل های تبلیغاتی را افزایش دهد.

داشتن تعداد زیادی از محل هایی که می توان تبلیغات مشتریان را درآنجا به معرض نمایش گذاشت آرزوی هر شرکت تبلیغاتی است علی الخصوص اینکه مثلاً 200 مرکز تبلیغاتی را با هزینه های بسیار اندک بتوان اجاره کرد . به عبارت دیگر اگر یک شرکت تبلیغاتی دریک منطقه و یا یک شهر حداقل 200 دستگاه تلویزیون جهت پخش آگهی های افراد گوناگون را در اختیار داشته باشد و از طرفی هزینه انجام تبلیغات در کل این 200 دستگاه تلویزیون نیز بسیار کمتر از انجام تبلیغات در حتی 1 تلویزیون باشد  آنوقت این شرکت تبلیغاتی می تواند بسیار موفق عمل کند .


از کجا شروع کنیم

فقط کافی است شما هم به جمع نمایندگان انحصاری شبکه یکپارچه رسانما بپیوندید تا یک شبکه تبلیغاتی ارزان و پیشرفته در اختیار داشته باشید و در شهر خودتان بصورت انحصاری فعالیت ویژه داشته باشید . ما در کنار شما هستیم تا با ایجاد یک بستر تبلیغاتی -تلویزیونی برای اهداف بعدی شما ظرفیت سازی کنیم شما هم می توانید به مشتریان خود بگوییدکه می توانند در 20 نقطه از شهر خودتان تبلیغات داشته باشند و مبلغی به مراتب کمتر از  1  نقطه را پرداخت کنند .


توجیه اقتصادی و بازگشت سرمایه

آن چیزی که این ابداع و اختراع را از سایر ابزار های تبلیغاتی متمایز ساخته است میزان سودآوری بسیار بالای آن برای شرکت مجری و در مقابل هزینه های بسیار  پایین آن برای صاحبان کالا و مشاغل می باشد .

فرض کنید شما برای شروع تعداد 50 نقطه را جهت ایجاد شبکه و بستر تبلیغاتی فراهم نموده اید برای مثال این 50 عضو شبکه شما می بایست در محل های خود یک تلویزیون 40 اینچ را نصب کنند و شما این تلویزیون ها را به سرور اصلی متصل نمایید . در این شبکه کسانی که تلوزیون در فروشگاه و یا مجتمع خود نصب کرده اند جزء اعضای اصلی شبکه می باشند .تنها برای این اعضا هزینه تبلیغات کاهش ...........خواهد داشت. چراکه خود آنها ظرفیتی هستند برای سایر اعضا . به عبارت دیگر وقتی تبلیغات عضو شماره 1 پخش می شود  بدین صورت تمامی اعضای شبکه به یک میزان و با تنوع و فراوانی ، در محل های مختلف اعم از رستوران ها ، باشگاه ها ، فروشگاه ها ، مراکز خرید ، مراکز درمانی و ... اقدام به تبلیغات فروشگاه خود می کنند .

با فرض این موضوع ، اگر از هر عضو شبکه ماهانه مبلغ 300/000 تومان به عنوان حق اشتراک دریافت شود مجموعاً 15/000/000 تومان در ماه درآمد پایه این شبکه خواهد بود . میزان قیمت گذاری جهت حق اشتراک در اختیار خود شرکت مجری  می باشد و ما در مثال از حداقل هزینه ها استفاده کرده ایم .

شما در صورتی که تبلیغات هر 50 عضو شبکه را پخش نمایید ، در طول روز ، زمان های بسیاری را جهت پخش آگهی های افراد غیر  عضو خواهید داشت برای مثال شما می توانید با اعلام این موضوع که 50 تلویزیون فعال در نقاط مختلف یک شهر دارید به راحتی از برند های گوناگون نظیر موسسات ، بانکها و شرکت های بزرگ جذب آگهی داشته باشید . فرض کنید در قبال پخش آگهی یک بانک در شبکه ماهانه مبلغ 100/000 تومان برای هر تلویزیون دریافت کنید یعنی شما از یک بانک مجموعاً مبلغ 5  میلیون تومان در ماه دریافت خواهید کرد . فرض کنید این یک مورد ، حداقل به 3 مورد افزایش پیدا کند یعنی شما از 3 شرکت یا برند یا بانک ، سفارش پخش آگهی در تمام شبکه را داشته باشید آنوقت درآمد شما با  احتساب دریافتی حق اشتراک از اعضا به مبلغ 30 میلیون تومان در ماه و  360  میلیون تومان در سال خواهد بود . با احتساب این حداقل ها ، سرمایه گذاری شما در کمتر از 6 ماه بازگشت خواهد داشت علاوه بر این شما می توانید از بی نهایت زیر نویس و درج لوگوی اختصاصی در تک تک تلویزیون های شبکه کسب درآمد داشته باشید .

شما با ایجاد این شبکه وارد فضای اعضای تبلیغاتی می شوید که به طور تضمین شده درآمد های بسیاری را برای شما فراهم می کند و علاوه بر آن می توانید از این شبکه در مناسبت های مختلف علی الخصوص فصول انتخابات شورا و مجلس و... نهایت بهره را برده باشید . علاوه بر این شما با ایجاد این شبکه براحتی می توانید تک تک تلویزیون ها را بصورت جداگانه و کاملاً هدفمند تنظیم نمایید تا آگهی های خاص از محل های خاص پخش شود و یا اینکه پخش نشود و مثلاً می توانید آگهی مرتبط با لوازم آرایشی بهداشتی را در آرایشگاه های زنانه و محل های عبور و مرور خانم ها بیشتر پخش نمایید .

شما همچنین می توانید با تعامل ویژه با شهرداری ها و سازمان های دیگر در معرفی و درج اخبار آنها بصورت زیر نویس و نامحدود امتیازات ویژه ای را کسب نموده و از جایگاه ویژه ای برخوردار شوید چراکه در مواقع لزوم می توانید در کمتر از چند ثانیه در کل تلویزیونها خبر مهمی را مخابره نمایید و یا در مورد مراسم یا موضوع خاص اطلاع رسانی گسترده نمایید.


گواهی ثبت اختراع

تماس با ما

کیلومتر 20 جاده قدیم کرج ، شهر قدس ،بلوار امام خمینی ، کوچه وفا ، پلاک 3 ،واحد 6

تلفن : 46818819 ، 46818818 ، 09195105023 - 021

پیامک: 02146818818

 

آمار بازدید

2293امروز
108دیروز
3398هفته
23857ماه
329524کل